
Секатор Gruntek Colibri 170 мм (295170008) (w543128)
439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543128
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор Gruntek Colibri для акуратного обрізання зелених гілок, кущів, лози, молодих пагонів і квітів. Рекомендований діаметр різу 8 мм.
Особливості:
- Довжина: 170 мм
- Лезо з нержавійки
- Ручки зі сплаву цинку з м'якою накладкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Максимальний діаметр реза | 8 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | один предмет |
| Тип інструмента | секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴

