
Свердло Bosch по дереву спіральне Bosch, 12х95х150мм (2.609.255.209) (x495643)
93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495643
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забезпечує свердління м'якої та твердої деревини без задирок.
Підрізувачі для свердління чистих отворів.
Центрувальний наконечник допомагає почати свердління точно в потрібному місці.
Вироблено згідно із жорсткими стандартами Bosch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 95 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | сталь |
| Робочий матеріал (застосунок) | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴

