
Свердло Bosch по металу HSS-Co, DIN 338, 3х33мм, 1шт (2.608.585.842) (o495642)
56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495642
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кобальтове спіральне свердло HSS – подовжена витривалість у разі свердління нержавіючої сталі.
Кобальтовий сплав і виготовлення з цільної заготовки HSS гарантують зносостійкість і захист від перегріву.
Два різці та дві канавки швидко видаляють стружку для збільшення витривалості свердла.
Циліндричний хвостовик сумісний з трикулачковими патронами для дрилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина робочої частини | 33 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Загальна довжина | 61 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | HSS-Cobalt |
| Робочий матеріал (застосунок) | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


