
Свердло Bosch по металу HSS-PointTeQ, 10х87х133мм (2.608.577.174) (a495638)
141 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495638
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спіральні свердла Bosch HSS-PointTeQ для швидкого виготовлення отворів в металі.
Самоцентрувальні насадки з технологією заточування PointTeQ з кутом при вершині 135 градусів не прослизає, гарантує продуктивне свердління.
Стійкі, з тривалим терміном експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | HSS |
| Робочий матеріал (застосунок) | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴






