
Свердло Bosch по металу HSS-PointTeQ, 6х57х93мм (2.608.577.167) (y495626)
51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495626
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидко свердлить метал
Самоцентрувальний наконечник запобігає ковзанню свердла й гарантує швидкий і зручний початок свердління
Надійне та ефективнеПрискорене свердління зі зменшеним зносом і теплоутворенням.
Широка сумісністьЦиліндричний хвостовик сумісний з трикулачковими патронами для дрилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | HSS |
| Робочий матеріал (застосунок) | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴






