
Сушарка для білизни Eurogold 0503SET (h439248)
859 ₴
- Готово до відправки
- Код: 439248
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична модель сушарок Eurogold роками доводить свою практичність і універсальність. На її стрижнях можна розвісити ту саму кількість одягу, що й на білизняній мотузці завдовжки 18 метрів. До того ж компактні розміри цієї сушарки в складеному вигляді дадуть змогу із легкістю знайти місце для її зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня/трубки | 1.6 мм |
| Захист від випадкового закривання | Да |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Розміри в розкладеному вигляді | 180 x 55 x 101 см |
| Розміри в складеному вигляді | 128 х 54.5 х 5 см |
| Тип | підлогові розкладні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴


