
Сушарка для білизни Eurogold 3 в 1 18 м (0531) (g439244)
956 ₴
- Готово до відправки
- Код: 439244
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни 3 в 1 є унікальною моделлю, що поєднує у собі фактично три різні товари: звичайну повноформатну сушарку, сушарку для батареї та для ванни. Ця модель проста у використанні, практична та надійна. На її прутах можна розвісити ту ж кількість одягу, що і на білизняній мотузці довжиною 18 метрів. На додачу, компактні розміри цієї сушарки у складеному вигляді дозволять з легкістю знайти місце для її зберігання. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня/трубки | 3 мм |
| Захист від випадкового закривання | Да |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Розміри в складеному вигляді | 129 x 54.5 x 4.5 см |
| Тип | підлогові розкладні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴





