
Сушарка для білизни Eurogold Accordion 16 м (0513) (y439212)
997 ₴
- Готово до відправки
- Код: 439212
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова сушарка для білизни Accordion від Eurogold в розкладеному вигляді заощадить ваш простір, 16 м. загальної довжини дозволять розміщати на собі весь необхідний одяг, а дизайн сушарки гармонійно впишеться в любий інтер’єр незалежно від розміру приміщення.
Каркас підлогової сушарки Accordion від Eurogold виконаний із залізної трубки, що свідчить про її міцність та довговічність. Сушарка для білизни легко складається та розкладається, стійка до вологи й дрібних механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2.848 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня/трубки | 12 мм |
| Захист від випадкового закривання | Да |
| Робоча довжина поверхні | 16 м |
| Розміри в розкладеному вигляді | 59 х 52 х 130 см |
| Розміри в складеному вигляді | 58 х 74 х 58 см |
| Тип | підлогові розкладні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴



