
Машинка для стрижки First FA-5676-6 (y308386)
909 ₴
- Готово до відправки
- Код: 308386
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Густе волосся та бороду легко приборкати за допомогою зручної машинки для стрижки First FA-5676-6
Особливо тиха робота
Ви зможете укладати волосся та бороду рано вранці, не розбудивши сім'ю.
Оснащення
Пристрій оснащений тримерною головкою, гострим і стійким до порізів лезом з нержавіючої сталі та гребінцем, що регулюється від 3 до 15 мм.
Енергозберігаюча робота
При щоденному 8-хвилинному використанні пристрій потрібно заряджати лише раз на тиждень.
В комплект поставки включено:
- Регульовану насадку-гребінець (3, 6, 9, 12, 15 мм)
- Щіточку для чищення
- Мастило для голівки
- Шнур живлення та підставку
Особливості:
- 60 хвилин безперервного використання без проводу
- Акумулятор
- Тиха робота
- Низька вібрація
- Практичні аксесуари в комплектації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага в пакованні | 600 г |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Час заряджання | 1.5 часа |
| Габарити | 23 х 8.5 х 19 см |
| Габарити в пакованні | 25 х 10 х 20 см |
| Довжина стриження | 3-15 мм |
| Додатково | з індикатором заряду |
| Кількість насадок | Регульована насадка |
| Комплектація | зарядний пристрій, інструкція, олія для змащення, машинка для стриження, підставка для заряджання, щітка для чищення, гарантійний талон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип мотора | вібраційний |
| Тип керування | повзункове |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Функції | індикатор заряджання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴
