
Килимок для мишки Defender Black One (50016) (b684290)
89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 684290
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова поверхня Defender Black підходить для оптичних та лазерних мишок з будь-якою чутливістю та типом сенсора.
Ігрова поверхня виконана з міцної та гладкої тканини, що забезпечує високу швидкість переміщення миші та точне відстеження курсору.
Нековзка каучукова основа надійно фіксує ігрову поверхню Defender Black на столі та запобігає її зміщенню навіть під час найзапекліших онлайн змагань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додатково | заокруглені краї, Нековзна основа |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 х 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴


