
Килимок для мишки A4Tech Bloody BP-50M Black (4711421973618) (b678183)
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 678183
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Гума, Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 350х280х3 мм |
| Тип поверхні | control |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

