
Візок для шлангу Karcher HR 3 40м, 1/2" 30м, 5/8" 25м 3/4" (2.645-371.0) (j669579)
2 329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669579
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рішення «2 в 1»: котушка для шланга і тримач для неї
Зберігання шланга на стіні та його мобільне застосування в саду.
Кріплення на стініШвидкий і простий монтаж.
Складна кривошипна рукояткаЗберігання з економією місця. Компактний розмір, зручне зберігання.
Кутовий штуцер для під'єднання шлангаЗапобігає скручуванню і перегинам шланга і забезпечує максимальний потік води.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Місткість шланга | 1/2" - 40 м , 3/4" - 25 м, 5/8" - 30 м |
| Висота в зборі | 50 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Пластик "Метал" |
| Особливості | ергономічна ручка для перенесення |
| Спосіб під'єднання шлангів | конектор |
| Спосіб змотування | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329 ₴





