
Візок для шлангу Karcher HT 2 (2.645-361.0) (h669578)
2 516 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669578
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцний візок для шланга дає змогу компактно зберігати садовий шланг. Акуратне змотування шланга забезпечується ергономічною кривошипною рукояткою. Крім того, візок вирізняється дуже широкою опорою, що гарантує високу стійкість. Візок стійкий до впливу морозу та УФ-випромінювання. Завдяки інноваційним швидкодіючим затискачам телескопічна ручка візка легко встановлюється на необхідній висоті або повністю зсувається вниз.
Особливості:- Низький центр ваги котушки.
- Кутовий штуцер для під'єднання шланга запобігає скручуванню та перегинам шланга й забезпечує максимальний потік води.
- Вода зі шланга не витікає після використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Місткість шланга | 3/4" - 25 м , 5/8" - 20 м, 1/2" - 40 м |
| Висота в зборі | 84 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Пластик "Метал" |
| Особливості | запобігання підтіканню води, Колеса |
| Спосіб під'єднання шлангів | конектор |
| Спосіб змотування | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 516 ₴






