
Візок для шлангу Karcher HT 4 (2.645-365.0) (v669576)
4 999 ₴
4 996 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669576
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока стійкість
Завдяки дуже широкій опорі та низькому центру ваги котушки.
Направляюча шлангаДля легкого розмотування і змотування шланга.
Швидкодіючі затискачі для фіксації телескопічної ручкиЗберігання з економією місця. Складна кривошипна рукоятка.
Ергономічна неслизька ручкаЗручна ручка, що полегшує виконання робіт.
Кутовий штуцер для під'єднання шлангаЗапобігає скручуванню і перегинам шланга і забезпечує максимальний потік води.
Запобігання підтіканняВода не витікає після використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Місткість шланга | 3/4" - 35 м, 5/8" - 50 м , 1/2 - 60 м |
| Висота в зборі | 90 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Пластик "Метал" |
| Особливості | Колеса, запобігання підтіканню води, напрямна для шланга |
| Спосіб під'єднання шлангів | конектор |
| Спосіб змотування | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 996 ₴




