
Змішувач Deante Silia (BQS_R20K) (j669515)
5 473 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669515
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач Deante Silia – стильний кухонний змішувач із сучасним дизайном у чорному кольорі. Оснащений зручною поворотною виливкою, що забезпечує комфорт при митті посуду та продуктів. Виготовлений із високоякісних матеріалів, стійких до корозії та подряпин. Картридж із керамічними вставками гарантує довговічність і плавність роботи. Ідеальне рішення для кухні, що поєднує функціональність та елегантність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 344 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Довжина виливу | 185 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 36 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | аератор , гнучка підводка, металевий важіль , керамічний картридж 25 мм |
| Керамічний картридж | Да |
| Комплект постачання | крепежи, змішувач, шланги підведення води, інструкція |
| Особливості | Г-подібний вилив |
| Під'єднання | до водопроводу |
| Посадковий діаметр змішувача | 32 мм |
| Тип излива | стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 473 ₴




