
Пляшка для води Ardesto Energy 700мл фіолетовий (AR2270PV) (c651399)
313 ₴
- Готово до відправки
- Код: 651399
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Діаметр | 8 см |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Об'єм | 0.7 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴









