-11%

Вила Cellfast ERGO, 123 см, 2.1 кг (40-020) (v610194)
1 619 ₴
1 448 ₴
- Готово до відправки
- Код: 610194
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вилки ERGO
- Їх використовують для копання та розпушування ґрунту.
- Ергономічна рукоятка гарантує правильну, стійку поставу під час роботи, зводить до мінімуму м'язову напругу.
- Форма ручки забезпечує надійне і зручне захоплення.
- Система SAFETOUCH забезпечує надійне захоплення і зручність використання, а також захищає від випадкових пошкоджень.
- М'яка нековзна поверхня забезпечує зручне захоплення інструменту обома руками.
- Загартовані зуби з високоякісної борвмісної сталі.
- Сертифікат безпеки TÜV GS.
- Вага - 2,1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість зубів | 4 |
| Стан | Новий |
| Ширина робочої частини | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 123 см |
| Додатково | D-подібне руків'я |
| Кількість предметів | один предмет |
| Матеріал робочої частини | боровмісна сталь | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Призначення | для роботи із сіном і соломою, догляд за ґрунтом |
| Наявність держака | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 448 ₴




