-9%

Вила Cellfast для компоста Cellfast IDEAL, 128 см (40-221) (m610193)
1 099 ₴
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 610193
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Економічні вила IDEAL
- Вони використовуються для розпушування та розкидання компосту, сіна або соломи.
- Ергономічна рукоятка гарантує правильну, стійку поставу під час роботи, зводить до мінімуму м'язову напругу.
- Форма ручки забезпечує надійне і зручне захоплення.
- Міцна і довговічна композитна ручка зі скловолокном.
- Загартовані зуби з високоякісної сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість зубів | 4 |
| Стан | Новий |
| Ширина робочої частини | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 128 см |
| Додатково | ручка ергономічної форми |
| Кількість предметів | один предмет |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Призначення | для роботи із сіном і соломою, Для компосту |
| Наявність держака | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




