-4%

Вила Verto для копання, руків'я дерев'яне D-подібне, 127см (15G041) (d610188)
1 099 ₴
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 610188
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вила VERTO 15G041 з чотирма зубами призначені для роботи в саду або городі. Потужний дерев'яний держак відмінно лягає в долоню, що забезпечує зручність і комфорт роботи з інструментом. Рукоятка з пластмаси забезпечує міцне захоплення. Інструмент від торгової марки VERTO стане незамінним помічником кожного садівника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.42 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість зубів | 4 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина робочої частини | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 127 см |
| Додатково | D-подібне руків'я |
| Кількість предметів | один предмет |
| Призначення | для садово-городніх робіт |
| Наявність держака | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴






