
Лопата Cellfast штикова Basic, 112.5 см, 1.85кг (40-252) (i594957)
763 ₴
- Готово до відправки
- Код: 594957
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штикова лопата BASIC 40-252 призначена для роботи з твердим грунтом, дозволяє легко та безпечно викопувати, садити, копати, а також видаляти коріння. Ергономічна рукоятка гарантує правильне та стабільне положення під час роботи, мінімізує напругу м'язів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 112.5 см |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал | боровмісна сталь | Сталь | Пластик |
| Застосування | садова, догляд за ґрунтом |
| Ручка в комплекті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴

