-3%

Лопата Neo Tools штикова пряма, руків'я металеве D-подібне, 125см, 2.12кг (95-007) (k594939)
899 ₴
869 ₴
- Готово до відправки
- Код: 594939
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пряма лопата NEO 95-007, головним чином, призначена для роботи в саду чи на будмайданчику. Полотно шириною 200 мм з високоякісної загартованої сталі має прямий наконечник і дозволяє легко копати землю, розкопувати або розбивати грудки землі. Ергономічна пластикова рукоятка D-типу і пластикове покриття трубки істотно впливають на комфорт використання інструменту. Прогумоване покриття рукоятки під пальці виключає натирання, забезпечує надійний хват. Загальна довжина 1250 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина леза | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 125 см |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал | Сталь | пластик |
| Застосування | посадкові, садова, будівельні роботи |
| Ручка в комплекті | Да |
| Тип лопати | Штикова, лопата пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴

