
Секатор Verto универсальный 220 мм (15G204) (k543190)
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543190
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Максимальний діаметр реза | 15 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал ручки | Резина|Алюминий |
| Тип інструмента | секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴

