
Секатор Gruntek Kakadu 205 мм (295205202) (u543117)
651 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543117
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор Gruntek Kakadu для акуратного обрізання зелених гілок, кущів, лози, молодих пагонів і квітів. Максимальний діаметр різу 18-24 мм.
Особливості:
- Довжина: 205 мм
- Має 2 режими перемикання: для різання тонких гілок - режим плавне різання до 18 мм, і для різання товстих гілок - режим 4-ступеневої тріскачки
- Леза зі сталі, SK5, верхнє з покриттям від налипання
- Алюмінієва ручка з м'якою накладкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.22 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал ручки | Пластмаса "Алюміній" |
| Тип інструмента | секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651 ₴

