
Секатор Cellfast ERGO, 20 см (41-020) (z543075)
777 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543075
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор ERGO
- Ергономічний одноручний секатор з регулюванням, що дозволяє підлаштовувати отвір під діаметр гілки і руку користувача
- призначений для обрізання свіжих гілок і пагонів
- регульований діаметр різу 10-18 мм
- верхня рукоятка з поверхнею SAFETOUCH для надійного захоплення та комфортного використання
- фіксатор відкриття
- лезо з антипригарним покриттям
- пружина з нержавіючої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Максимальний діаметр реза | 18 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість | один предмет |
| Особливості | блокування відмикання |
| Тип інструмента | секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴


