
Секатор Cellfast BASIC, d різу 18мм, довжина 20.5см, 218гр (42-401) (s543060)
369 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543060
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.218 кг |
| Максимальний діаметр реза | 16 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість | один предмет |
| Особливості | блокування відмикання |
| Тип інструмента | секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴


