
Секатор Neo Tools контактний, d різу 20мм, 210мм, 178г (15-211) (a543045)
418 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543045
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор з ковадлом має ергономічну поліпропіленову ручку з м'якими гумовими деталями TPR. Він вирізняється довговічністю і високим ступенем безпеки під час використання - зокрема завдяки можливості блокування леза. Він здатний працювати з твердою і сухою деревиною. Він також добре підходить для обрізки деревних стебел. Рекомендується для професіоналів і любителів садівництва.
Особливості:- Система ковадла.
- Безпечний у використанні.
- Антипригарне покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.178 кг |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Кількість | один предмет |
| Особливості | блокування відмикання |
| Тип інструмента | секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴





