
Шланг для поливу 2E AquaFlex Green 1/2", 20м, 3 шари, 10бар, -5+50°C (2E-GHE12GN20) (x514206)
311 ₴
- Готово до відправки
- Код: 514206
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг садовий 2E-GHE12GN20 - це плетений армований шланг серії AquaFlex Green - 1/2", 20м, 3 шари, тиск до 10 бар. Виготовлений із матеріалів високої якості, характеризується опором на розрив до 10 бар. Шланг стійкий до ультрафіолетового випромінювання і може піддаватися широкому діапазону температур (від -5°C до +50°C). Крім того, особлива конструкція запобігає відкладенню водоростей усередині, тому за якість води, що протікає через нього, можна не переживати. Ідеально підходить для повсякденного використання протягом багатьох сезонів. З його допомогою можна поливати квіти, газони, город.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Тиск | 10 бар |
| Діаметр шланга внутрішній | 1/2" (12,5 мм) |
| Додатково | діагональне армування, не містить кадмію, барію та олива, технологія anti algae, технологія flexi, технология all season |
| Робоча температура | -5 °C до +50 °C |
| Тип | Армований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴
