-1%
Граблі Verto віялові для листя (15G051) (r514162)
719 ₴
711 ₴
- Готово до відправки
- Код: 514162
Граблі Verto віялові для листя (15G051) (r514162)Готово до відправки
719 ₴711 ₴
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 165 см |
| Кількість | один предмет |
| Колодка в комплекті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴
