
Граблі Grad 5-ти зубні, порожня ручка, ABS (5044635) (p514115)
88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 514115
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Граблі Grad 5-зубі призначені для розпушування й аерації ґрунту на невеликих грядках і клумбах без пошкодження коренів. Після закінчення роботи необхідно очистити робочу частину інструменту від залишків ґрунту.
Особливості:
- Виготовлена з високоякісної вуглецевої сталі
- Покриті порошковою емаллю для запобігання від корозії й налипання землі
- Ергономічна пластикова ручка добре лягає в долоню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.12 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість зубів | 5 |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Ширина робочої частини | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 36 см |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Колодка в комплекті | Да |
| Тип інструмента | граблі квіткові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴
