-8%

Граблі Cellfast ERGO для листя, 177 см, 0.8 кг, ширина 43 см (40-110) (l514112)
1 076 ₴
988 ₴
- Готово до відправки
- Код: 514112
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Граблі ERGO™ 40-110 для згрібання листя, трави та інших садових відходів на невеликих ділянках, виконують функцію скребка, можуть бути використані для перенесення листя. Легка і пряма алюмінієва рукоятка високої міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість зубів | 27 |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 177 см |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал робочої частини | скловолоконний композит |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Особливості | для виконання садово-городніх робіт, для прибирання, для згрібання листя, трави |
| Колодка в комплекті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴





