-5%

Граблі Cellfast для листя IDEAL, ширина 43см, 163см, 0.6кг (40-281) (o514086)
644 ₴
615 ₴
- Готово до відправки
- Код: 514086
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- алюмінієвий, легкий, високоміцний прямий вал
- гнучка головка з міцного матеріалу
- унікальна форма, зменшує забивання зубів, забезпечує плавну, ефективну та комфортну роботу
- отвір для підвішування для зручного зберігання
- діапазон робочої ширини: 430 мм
- довжина 1630 мм, вага 0,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зубів | 24 |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 163 см |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Колодка в комплекті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴
