-5%

Торцювальна пила Ryobi EMS254L (5133001202) (c404316)
14 399 ₴
13 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404316
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диск | пиляльний |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2.5 |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Призначення | професійний |
| Живлення | Мережа |
| Під'єднання пиловидалення | Да |
| Кут нахилу пили | 47 |
| Функція протягування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 695 ₴




