-3%

Батарея універсальна PowerPlant 20000mAh, PD/18W, QC3.0, USB-C, USB-A*2, Wireless, Solar panel (PB930487) (o381094)
2 499 ₴
2 427 ₴
- Готово до відправки
- Код: 381094
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання , багаторівнева система захисту, захист від перевантаження струму |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C, microUSB |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB Type-C , Wireless Charger, 2 х USB |
| Джерело заряду батареї | сонячна батарея, USB |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Призначення | Для плеєра, для смарт-годинника, Для телефона, Для планшета |
| Особливості | Quick Charge 3.0, індикатор залишкового заряду |
| Електрохімічна система | Li-pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 427 ₴
