-4%

Батарея універсальна PowerPlant 26800mAh, PD/100W+18W, QC/3.0, USB-C*2, USB-A (PB930470) (v381091)
4 399 ₴
4 228 ₴
- Готово до відправки
- Код: 381091
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 26800 mAh |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання , багаторівнева система захисту, захист від перевантаження струму |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 1 х USB, USB Type-C |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 100 |
| Призначення | Для плеєра, для смарт-годинника, Для телефона, Для планшета |
| Особливості | Quick Charge 3.0, індикатор залишкового заряду |
| Електрохімічна система | Li-pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 228 ₴


