
Проектор Acer S1286H (MR.JQF11.001) (w357764)
26 553 ₴
- Готово до відправки
- Код: 357764
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектори Acer серії Education забезпечують чіткість великих зображень як на відстані, так і при близькому розташуванні перед екраном. Завдяки цьому вони ідеально підходять для навчальних аудиторій та будь-яких невеликих приміщень. Висока роздільність забезпечує чітке та детальне відтворення великих зображень, а функції підсилення кольору – насиченість барв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальна | 24 - 120 Гц |
| Вбудований динамік | Да |
| Горизонтальна | 15 - 100 кГц |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Контрастність | 3500: 1 |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Коефіцієнт масштабування | 1 x |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 7.15 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.81 м |
| Загальна потужність звуку | 16 Вт (1 х 16 Вт) |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Підтримуваний стандарт відео | HDTV (EDTV, SDTV), PAL , SECAM , NTSC |
| Підтримка 3D | Да |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI , 1 x LAN , 1 x RCA , 1 x VGA (D-Sub), 1 x VGA-Out , 1 x 3.5 мм |
| Роздільна здатність матриці | 1024 x 768 |
| Сумісні 3D-окуляри | MC.JFZ11.00B |
| Термін експлуатації | 5000 годин (6000, 10000 економрежим) |
| Технологія | DLP |
| Тип | Офісний |
| Тип лампи | OSRAM |
| Типи проєкції | фронтальна, зворотна |
| Колір | white |
| Яскравість | 3500 (ANSI lm) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 553 ₴





