
Проектор Samsung SP-LFF3CLAXXUA (s357296)
29 999 ₴
29 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: 357296
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний дизайн
Встановіть портативний проєктор на регульованій підставці та робіть проєкцію з улюбленого контенту на будь-яку поверхню, регулюючи кут нахилу на 180°.
Миттєве налаштування
Просто встановіть The Freestyle 2-ї генерації у зручному для вас місці та він автоматично, без необхідності у переміщенні, налаштує картинку, виправивши спотворені зображення.
Преміальний звук 360°
Потужний вбудований динамік The Freestyle 2-ї генерації відтворює об’ємне звучання на 360 градусів, забезпечуючи повне занурення у звук.
Досвід Smart TV
Smart TV відкриває світ контенту завдяки сертифікованим OTT-сервісам та власним сервісам Samsung.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Висота | 243 мм |
| Глибина | 137 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Максимальна діагональ зображення | 2.54 м |
| Загальна потужність звуку | 5 Вт |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Порти та роз'єми | Micro HDMI , USB-C, Wi-Fi , Bluetooth |
| Пульт керування | Да |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Технологія | LED |
| Тип | Портативний |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 910 ₴









