
Змішувач Deante Low (BEZ_060H) (l258841)
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 258841
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Змішувач для водонагрівача.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина виливу | 214 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | аератор , керамічний картридж, клас витрати S , клас шуму II |
| Керамічний картридж | Да |
| Комплект постачання | змішувач, душовий шланг |
| Монтаж | врізний (на мийку) |
| Під'єднання | до водопроводу |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип излива | поворотний, висувний |
| Шланги | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

