
Змішувач Deante BCH_N64M (w258829)
6 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 258829
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача.
Можливість підключення фільтра до води.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті.
Інноваційне, міцне покриття Nero, що легко очищається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | керамічний картридж, аератор |
| Керамічний картридж | Да |
| Комплект постачання | змішувач |
| Монтаж | врізний (на мийку) |
| Під'єднання | до водопроводу |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип излива | поворотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 529 ₴
