
Пляшка для води Ardesto Matte Bottle 600 мл Green (AR2205PG) (f188587)
229 ₴
- Готово до відправки
- Код: 188587
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка для води на 600 мл з кришкою, кнопкою для відкриття, прогумованим клапаном для захисту від проливання та ручкою. Матова колба надає дизайну унікальність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.152 кг |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Діаметр | 7 см |
| Об'єм | 0.6 л |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴


