-3%

Електрогриль Gorenje GCG2000SD (e664182)
3 199 ₴
3 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 664182
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина решітки-гриль | 23 см |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | відкривання на 180°, піддон для жиру, Регульований термостат, знімні пластини, індикатор увімкнення та температури |
| Розміри | 35 х 16 х 34 см |
| Температурні режими | плавне регулювання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴








