
Постільна білизна Руно Luxury бязь набивна сімейний (6.114_Luxury) (e634916)
1 976 ₴
- Готово до відправки
- Код: 634916
Комплект постільної білизни Руно Luxury - це поєднання натуральності, комфорту та елегантності. Виготовлений з високоякісної натуральної бавовни. Комплект ідеально підійде для повсякденного користування та подарує відчуття затишку під час сну.
Бязь - це бавовняна, натуральна, досить міцна тканина. Нитки в полотні переплетені хрестоподібно одна до одної. Така тканина є гіпоалергенною та екологічною. Прослужить Вам дуже довго, оскільки вона міцна і зносостійка. Не електризується і майже не мнеться. За нею легко доглядати. При дотриманні температурного режиму під час прання, бязь зберігає початкові кольори, не розтягується і майже не сідає. Гладити теж легко, якщо не пересушувати виріб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Дизайн і декор | з квітковим принтом |
| Додатково | паковання: мішечок бавовняний |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Кількість підковдри | 2 шт. |
| Комплектація | простирадло, підковдра — 2 шт., наволочка — 2 шт. |
| Матеріал | 100% хлопок, бязь |
| Щільність матеріалу | 142 |
| Розмір | сімейний |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір підковдри | 143 x 215 см |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі не більше 40°С, не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | з вирізом внизу |
- Ціна: 1 976 ₴







