
Вакууматор Electrolux E4VS1-4AG (z523834)
2 157 ₴
- Готово до відправки
- Код: 523834
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальний вакуум для вас
Використовуйте функцію Vac&Seal, щоб прилад сам підібрав потрібну ступінь вакуумування або створюйте вакуум вручну, використовуючи функцію Pulse and Seal.
Дійсно герметично
Дійсно герметично, щоб повітря не виходило та їжа залишалася свіжою ще довше.
Компактний розмір
Менше, ніж звичайний вакуумний пакувальник, підійде для будь-якої кухні.
Страви Sous-Vide на вашій кухні
Підніміться на новий рівень приготування їжі і збережіть смак для своєї їжі - створіть ідеальну вакуумну запечатану упаковку для приготовленої їжі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна ширина пакету | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 140 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пакети в комплекті | 10 шт. |
| Режими роботи вакууматора | спайка, вакуумування |
| Швидкість викачування повітря | 4 л/хв |
| Спеціальні параметри вакууматора | вакуумування сухих продуктів, вакуумування вологомістких продуктів |
| Тип вакууматора | стаціонарний |
| Тип індикації роботи | світлодіодна |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 157 ₴





