
Килимок для мишки 2E Capybarra S Blue (2E-PAD-S-CAPY-BLUE) (g670410)
172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 670410
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний килимок для миші з яскравим принтом капібари — трендового звірятка, яке покращить настрій у найпохмуріший день. Гладке поліестерове покриття забезпечує комфортне ковзання миші, а гумова основа надійно фіксує килимок на будь-якій поверхні. Товщина 2 мм робить його одночасно легким і практичним. Ідеальний аксесуар для роботи чи ігор, який додасть настрою вашому робочому місцю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Гума |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | покриття — блискучий поліестер, оригінальний принт із зображенням капібари |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 x 200 x 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴

