
Килимок для мишки 2E Cork L Brown (2E-PAD-L-CORK) (g670409)
305 ₴
- Готово до відправки
- Код: 670409
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для миші з натуральним корковим покриттям. Текстура забезпечує комфортне використання та плавне ковзання миші. Протиковзка гумова основа гарантує надійну фіксацію на будь-якій поверхні. Товщина 2 мм робить килимок одночасно легким і зручним. Ідеальне рішення для тих, хто цінує природність і функціональність у деталях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Гума |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | натуральне коркове покриття, корок стійкий до пошкоджень і довговічний |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 800 х 400 x 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴





