
Підставка до ноутбука GamePro CP680 (a669434)
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669434
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | 2 USB-роз'єми, RGB підсвітка |
| Розмір | 400 х 288 х 45 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17" |
| Тип охолодження | 8 вентиляторів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









