
Ваги кухонні Gorenje KT10LBW (p625165)
738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625165
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги кухонні KT10LBW від Gorenje являють собою надійний і зручний інструмент для вимірювання ваги продуктів на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Грам, Фунти, Мілілітри, Унції |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 230 х 170 х 20 мм |
| Живлення | батарейка |
| Тип керування | Сенсорне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738 ₴





