
Цифровий мультиметр Voltronic UK-830LN, V, A, R, Q100 (DT-830LN) (c648782)
334 ₴
- Готово до відправки
- Код: 648782
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.25 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювання | напруга , сила тока, опір , тестування діодів , тестування транзисторів , прозвон ланцюга |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Особливості | підсвічування дисплея |
| Постійний струм | до 10 А |
| Перевірка діода | Да |
| Розміри | 100 х 65 х 32 мм |
| Опір | до 2 МОм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴
