
Кронштейн 2E Кій (2EDGERED2) (n518300)
4 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 518300
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 32 дюйм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Кут нахилу | 40 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Матеріал | Метал| Пластик| cталь |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Особливості | обертання: ±180°, система прокладки кабелей |
| Підтримувана діагональ | 17" , 18" , 18.5" , 19" , 20" , 20.7" , 21" , 21.5" , 21.6" , 22" , 23.6" , 23.8" , 24" , 25" , 26" , 27" , 27.5" , 28.5" , 29" , 31.5", 32" , 23" |
| Розміри | 1070 x 122 x 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 240 ₴
