
Дриль Bosch GSB 600, 600Вт, 1-10 мм, 3000 об/хв, 48000 уд/хв (0.601.1A0.320) (s404192)
2 198 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404192
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GSB 600 Professional містить міцний і потужний модернізований двигун потужністю 600 Вт, який допомагає економити енергію та час для виконання роботи. Інструмент забезпечує чудову продуктивність, демонструючи високу стійкість до навантажень. Ударний дриль 13 мм забезпечує тривалий термін служби завдяки вдосконаленій вугільній щітці та високоякісній конструкції. Додаткові ребра забезпечують кращу фіксацію допоміжної ручки для запобігання травм зап'ястя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 48000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 290 х 201 х 67 мм |
| Додатково | 2 і більш швидкісні режими, додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, кнопка фіксації пускового вимикача |
| Комплектація | додаткова ручка, інструкція, ключ, обмежувач глибини, дриль ударний |
| Призначення | побутової |
| Напруга акумулятора | 220 |
| Тип | ударний дриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴







