
Перфоратор Bosch GBH 2-24 D (0.611.272.100) (f90607)
4 992 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90607
Перфоратор Bosch GBH 2-24 D прийшов на зміну легендарному Bosch GBH 2-26 DRE. Модель отримала новий агресивний дизайн, стала компактнішою і зручнішою. Розробники зробили особливий акцент на зручності роботи в місцях з обмеженим доступом і на вазі.
При цьому основні технічні характеристики перфоратора, в порівнянні з попередником, практично не змінилися.
Примусове повітряне охолодження, захист двигуна від перегріву, під час тривалих і важких робіт. Модернізований ударний механізм, здатний видавати максимальну енергію удару 2,7 Дж, що забезпечує безпроблемну роботу бурами, діаметром до 24 мм. Три режими роботи розширюють область застосування, так як можна використовувати як перфоратор, дриль або відбійний молоток. Електронне регулювання обертів і кількості ударів, дозволяють підбирати режим роботи під кожен матеріал індивідуально. Bosch GBH 2-24 D обладнаний запобіжною муфтою, яка захищає робітника та інструмент при раптовому заклинюванні бура.
Регульована передня рукоятка, кнопка включення з фіксатором і гумова накладка на задній рукоятці, роблять тривалу роботу менш стомлюючої, а так само дозволяють надійніше контролювати інструмент під час роботи. Шнур живлення має кулькове кріплення, що запобігає його переломи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4700 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 790 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | захист від заклинювання бура |
| Комплектація | документація, додатковою ручкою, кейс, обмежувач глибини, перфоратор |
| Особливості | додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, пластиковий кейс, запобіжна муфта, кнопка-фіксатор |
| Розміри | 367 х 210 мм |
| Тип | Професійний |
- Ціна: 4 992 ₴
